Dyskusja:Geografia Ishtar
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Jeśli nie będzie innych poddziałów, poza "Zarysem ogólnym", proponuję go usunąć (albo dopisać do "Geografia Ishtar"). "Zarys ogólny" sugeruje, że gdzieś jest też "zarys szczegółowy", a na razie - jesli już - to widać tylko kawałek "szczegółowego". :) (podział na poszczególne krainy to chyba już zarys szczegółowy?) --Nastmar 17:02, 11 cze 2007 (CEST)