Wykidajło: Różnice pomiędzy wersjami

Z ArkadiaWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
m (po co wypisywać komendy emocji?...)
Linia 1: Linia 1:
Nauki [[Zawody|zawodu]] wykidajły można pobierać u dwóch trenerów. Pierwszym jest Dovaut przebywający w pewnej karczmie niedaleko placu z tablicą ogłoszeniową w Bissingen. Aby zyskać zaufanie wykidajłów należy opłacić ich gildię. Drugi trener, Draeard Pampkins, obozuje przy krasnoludzkim szlaku z Temerii do Lyrii. Poprosi nas o wyciągnięcie siłą informacji od pewnego kupca.
+
Nauki [[Zawody|zawodu]] wykidajły można pobierać u dwóch trenerów. Pierwszym jest Dovaut przebywający w pewnej karczmie niedaleko placu z tablicą ogłoszeniową w Bissingen. Aby zyskać zaufanie wykidajłów należy opłacić ich gildię. Drugi trener, Draeard Pampkins, obozuje przy krasnoludzkim szlaku z Temerii do Lyrii. Poprosi nas o wyciągnięcie siłą informacji od pewnego kupca (aby podal informacje nalezy obić mu ryja do ciężko rannego).
 +
 
 +
By stać się wykidajłem należy "przystąpić do szkolenia"
  
 
Dostępne [[umiejętności]] to :
 
Dostępne [[umiejętności]] to :

Wersja z 08:33, 15 sty 2010

Nauki zawodu wykidajły można pobierać u dwóch trenerów. Pierwszym jest Dovaut przebywający w pewnej karczmie niedaleko placu z tablicą ogłoszeniową w Bissingen. Aby zyskać zaufanie wykidajłów należy opłacić ich gildię. Drugi trener, Draeard Pampkins, obozuje przy krasnoludzkim szlaku z Temerii do Lyrii. Poprosi nas o wyciągnięcie siłą informacji od pewnego kupca (aby podal informacje nalezy obić mu ryja do ciężko rannego).

By stać się wykidajłem należy "przystąpić do szkolenia"

Dostępne umiejętności to :

  • Maczugi
  • Ocena przeciwnika
  • Walka bez broni
  • Uniki

Posiadający zawód wykidajły mają dodatkowo do dyspozycji następujące emocje:

skrzyżowanie rak
zlustrowanie kogoś wzrokiem
głośne narzekanie
skorzystanie z chwili spokoju
pokazanie uzbrojenia
wskazanie komuś wyjścia

Zawód wykidajy jest powiązany z profesjami gladiatora i fanatyka.