Góry Żałoby: Różnice pomiędzy wersjami

Z ArkadiaWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj
(Utworzono nową stronę "'''Góry Żalu''' To pasmo górskie jakie otacza Ziemie Czaszki od północy i wschodu. Niewiele wiadomo o tych terenach, gdyż niewielu jest śmiałków gotowych za...")
 
 
Linia 1: Linia 1:
'''Góry Żalu''' To pasmo górskie jakie otacza [[Ziemie Czaszki]] od północy i wschodu. Niewiele wiadomo o tych terenach, gdyż niewielu jest śmiałków gotowych zapuścić się między te szczyty, a jeszcze mniej z nich wraca. Jedynie pogłoski donoszą, że pośród szczytów żyją dzikie, brutalne bestie. Za nimi na wschodzie rozciągają się kompletnie nieznane krainy na których niepodzielnie panuje [[Chaos]].
+
'''Góry Żalu''' to pasmo górskie jakie otacza [[Ziemie Czaszki]] od północy i wschodu. Niewiele wiadomo o tych terenach, gdyż niewielu jest śmiałków gotowych zapuścić się między te szczyty, a jeszcze mniej z nich wraca. Jedynie pogłoski donoszą, że pośród szczytów żyją dzikie, brutalne bestie. Za nimi na wschodzie rozciągają się kompletnie nieznane krainy na których niepodzielnie panuje [[Chaos]].
 
[[Kategoria: Krainy Imperium]]
 
[[Kategoria: Krainy Imperium]]

Aktualna wersja na dzień 02:16, 12 lip 2019

Góry Żalu to pasmo górskie jakie otacza Ziemie Czaszki od północy i wschodu. Niewiele wiadomo o tych terenach, gdyż niewielu jest śmiałków gotowych zapuścić się między te szczyty, a jeszcze mniej z nich wraca. Jedynie pogłoski donoszą, że pośród szczytów żyją dzikie, brutalne bestie. Za nimi na wschodzie rozciągają się kompletnie nieznane krainy na których niepodzielnie panuje Chaos.