Dyskusja:Zendrinn

Z ArkadiaWiki
Skocz do: nawigacja, szukaj

Sorry, ale robienie artykulu o swojej postaci, w ktorym nie ma nic oprocz napisanego przez siebie loga i to napisanego z BLEDEM jest rzecza mocno dziwna.

Terenes 20 IX 2008

Jeśli nie ma nic, to w czym problem?

Ja tu nie widzę próżności, przekłamań, mieszania światów, złego smaku, głupich żartów, zniesławiania... Niczego, co bym mógł uznać za mocno nie na miejscu. Zwłaszcza, że na Wiki robocza, niedefinitywna forma artykułu to nic nadzwyczajnego. Ta postać zapewne istnieje, jest „arkadyjska”, więc moim zdaniem można tu dać jej odbicie, zwłaszcza tak niewinne (i na konkretną odpowiedzialność). Na ArkadiaWiki wolno też ujawnić powiązanie loginu z imieniem postaci na Arkadii. Być może przeciętne „odbicie” postaci na Wieściach z Arkadii jest dziwniejsze i bardziej wątpliwe.

Ale pamiętam, że napisałeś: „uwazam, ze osoba prowadzaca powinna sie jak najmniej dotykac do artykulow o swoich postaciach, najwyzej korygujac bledne informacje.” Można zaproponować taką wskazówkę. Tylko żeby nie wylać dziecka z kąpielą. Dla mnie, podstawowe fakty jakościowe, jeśli prowadzący sam chce je ujawnić, powinny być tu otwarcie dopuszczalne. Logi, o ile zawierają „bezpieczne” treści, też.

--harlow 00:51, 21 wrz 2008 (CEST) Ale zwrociles uwage ze oprocz tego ze log jest nieciekawy to jest tez "sfalszowany" i to do tego sfalszowany z literowka? --terenes 21 wrz 2008

Po 1-wsze, w sprawie wskazówki: "Nickiem użytkownika przy rejestracji powinno być imię postaci na Arkadii." Gram kilkoma postaciami, nie chce żeby były w jakikolwiek powiązane ze mną lub ze sobą ale nie widzę sensu w zakładaniu osobnego konta na każdą postać.

Po 2-gie: Nie mam konta na Wieściach z Arkadii. Uważam że forum które służy tylko do dyskusji w stylu "Arkadia jest do dupy, bo dawniej bylo 300 osób, swiat byl fajnieszy i do gildii zawodowych należało 5 osob a nie wszyscy.." jest bez sensu. Chcecie to flame'ujcie sobie sobie. Mi się obecna Arka bardziej podoba niz ta z przed 5 lat.

Po 3-cie w sprawie Loga: Się doczepiliście do pustej strony na ktorej nic nie ma. Idzcie lepiej spamowac strone 'dyskusja' kogo innego... --secator 13:33, 21 wrz 2008 (CEST)