Dyskusja:Pracownik najemny
(Przekierowano z Dyskusja:Tragarz)
to jest tylko poczatek... wiecej dodam, jak bede wiedzial.
dodalem co poznalem sam. mozliwe ze trenuje jeszcze jakies umy, ale tego nie sprawdze, bo moge miec wyzsze.
Nie trenuje innych. :) --Dhogrin 18:27, 2 lis 2008 (CET)
no to zawod z dupy... ;p
gzpomoc sobie zobacz ;P --Dhogrin 07:09, 3 lis 2008 (CET)